Spiegelvervanger bout M10x1.25 rechtsdraaiend Honda V3R (2026+)

Zu Produktinformationen springen
1 von 5

CNC Racing

MRA11S

Colour

Normaler Preis โ‚ฌ12,50 EUR
Verkaufspreis โ‚ฌ12,50 EUR Normaler Preis

Modellspezifisch fรผr dein Motorrad
Kostenloser Versand ab 75 โ‚ฌ in den Niederlanden und Belgien
รœber 16 Jahre Erfahrung mit Motorradzubehรถr
Persรถnliche Beratung durch Produktspezialisten
CNC Racing
Merk informatie CNC Racing Italien
Waarom kiezen voor CNC Racing?
โœ“ Italienische Spezialteile mit Premium-Ausstrahlung
โœ“ Starke Wahl fรผr Ducati, Aprilia, BMW und MV Agusta
โœ“ Viele Teile in mehreren Farben erhรคltlich
โœ“ Technische Upgrades und visuelle Veredelung

CNC Racing steht fรผr italienische Spezialteile mit einem klaren Motorsport-Design. Die Marke ist besonders beliebt bei Fahrern, die ihre Maschine technisch und optisch auf ein hรถheres Niveau heben mรถchten. Denken Sie an verstellbare Brems- und Kupplungshebel, Gabelbrรผcken, FuรŸrasten, Schutzteile, Tankdeckel und andere hochwertige CNC-Teile.

Die Stรคrke von CNC Racing liegt in der Kombination aus Prรคzision, Ausstrahlung und Personalisierung. Viele Teile sind in mehreren Farben oder Farbkombinationen erhรคltlich, sodass Sie die Optik Ihrer Maschine gezielt auf den Rest Ihres Builds abstimmen kรถnnen.

Meer over CNC Racing

CNC Racing ist eine italienische Marke fรผr Fahrer, die mehr suchen als nur ein Standard-Ersatzteil. Die Kollektion besteht aus technischen und รคsthetischen Upgrades, die zu sportlichen Motorrรคdern, Naked Bikes, Superbikes und exklusiven Umbauten passen. Besonders bei Marken wie Ducati, Aprilia, BMW und MV Agusta passt CNC Racing perfekt zum Premium-Auftritt des Motorrads.

Wรคhrend einige Teile vor allem funktional sind, wie Bremshebel, FuรŸrasten oder Schutzvorrichtungen, sind andere CNC Racing Teile ideal, um Details zu veredeln. Denken Sie an Tankdeckel, Schraubensรคtze, Lenkergewichte oder andere sichtbare Komponenten. Gerade diese Details machen den Unterschied zwischen einem Standard-Motorrad und einer sorgfรคltig aufgebauten Maschine aus.

Da viele CNC Racing Produkte in verschiedenen Farben, Materialien und Ausfรผhrungen erhรคltlich sind, ist es wichtig, auf die gewรคhlte Variante zu achten. Die aktuelle Lieferzeit kann je nach Farbe oder Ausfรผhrung variieren. Sind Sie unsicher zwischen mehreren Varianten oder mรถchten wissen, welche Ausfรผhrung am besten zu Ihrem Motorrad passt? Dann helfen wir Ihnen gerne gezielt weiter.

Passt ein CNC Racing Teil direkt auf mein Motorrad?

Viele CNC Racing Teile sind modell-spezifisch, aber รผberprรผfen Sie immer Marke, Modell, Baujahr und Ausfรผhrung. Bei Teilen mit mehreren Varianten, Farben oder Montageoptionen ist eine zusรคtzliche Passformkontrolle ratsam.

Warum sollten Sie sich fรผr CNC Racing Zubehรถr entscheiden?

CNC Racing bietet sportliche Zubehรถrteile mit sauberer Verarbeitung, groรŸer Farbauswahl und klarem Fokus auf Passform und Personalisierung. Die Marke passt gut zu Fahrern, die ihr Motorrad technisch und optisch aufwerten mรถchten.

Spiegelgat afdekdop M10 x 1.25 rechtsdraaiend

- Super strak design
- Vult het gat op dat de spiegel achter laat
- Ideaal als je de standaard stuurspiegels vervangen hebt door bar-end spiegels
- Prijs per stuk, M10 diameter, rechtsdraaiende draad, 1,25mm spoed, M10x1,25


Het zijn de kleine details, die het verschil maken. Er blijven twee lelijke gaten over als je je spiegels vervangt en bar-end spiegels monteert in plaats van de standaard spiegels op het stuur. Die gaten gaan vol water zitten, wat sub-optimaal is.
Deze CNC Racing dop vult dat gat mooi op, zodat je motor enerzijds mooier afgewerkt is en anderzijds je schroefdraad goed blijft.

Eenvoudig te monteren, en binnen een minuut een hele mooie vooruitgang.

Gefreesd uit massief Ergal7075 vliegtuigaluminium, en hoogwaardig geanodiseerd in zwart, rood, goud of zilver, voor een langdurig mooi blijvende kleur.

Varianten

Er zijn vijf verschillende varianten:

MRA11 - M10 x 1.25 rechtsdraaiend
MRA12 - M10 x 1.25 linksdraaiend
MRA13 - M8 x 1.25 rechtsdraaiend
MRA14 - M8 x 1.25 linksdraaiend
MRA15 - M10 x 1.5 rechtsdraaiend

Welke set past op mijn motor?

We hebben helaas niet van elke motor de exacte maten beschikbaar, maar over het algemeen geldt:
- Motoren met Brembo pomp: M8x1.25 linksdraaiend en rechtsdraaiend
- Motoren met Nissin pomp: M10x1.25 rechtsdraaiend

Hoe bepaal ik welke set ik nodig heb?

1. Bepaal of je links- of rechtsdraaiend draad hebt. Draait je spiegel linksom (tegen de klok in) los dan is het rechtsdraaiende draad, draait je spiegel rechtsom (met de klok mee) los dan is het linksdraaiende draad.
2. Bepaal de diameter van de bout. Is deze 8mm dan heb je M8 nodig, is hij 10mm dan heb je M10 nodig.

Per merk:

Aprilia:

De meeste Aprilia's zijn voorzien van M8 draad, 1x rechtsdraaiend MRA13 en 1x linksdraaiend MRA14

BMW:

De meeste BMW motoren zijn voorzien van M10x1.5 draad, 2x MRA15 M10x1.5

Cagiva:

De meeste Cagiva modellen zijn voorzien van M8 draad, 1x rechtsdraaiend MRA13 en 1x linksdraaiend MRA14

Ducati:

De meeste Ducati's zijn voorzien van M8 draad, 1x rechtsdraaiend MRA13 en 1x linksdraaiend MRA14

Honda:

In principe zijn alle Honda modellen voorzien van M10 x 1.25 rechtsdraaiend aan beide kanten, 2x MRA11
Sommige modellen zijn voorzien van Brembo en kunnen dus M8 schroefdraad hebben, check dit voordat je bestelt

Kawasaki:

In principe zijn alle Kawasaki modellen voorzien van M10 x 1.25 rechtsdraaiend aan beide kanten, 2x MRA11
Sommige modellen zijn voorzien van Brembo en kunnen dus M8 schroefdraad hebben, check dit voordat je bestelt

KTM:

Traditioneel heeft KTM 1x M10 linksdraaiend en 1x M10 rechtsdraaiend, maar we komen wel eens verschillen tegen. Als standaard houden we aan 1x rechtsdraaiend MRA11 en 1x linksdraaiend MRA12, maar controleer tevoren of dit ook op jouw model klopt.

Suzuki:

In principe zijn alle Suzuki modellen voorzien van M10 x 1.25 rechtsdraaiend aan beide kanten, 2x MRA11
Sommige modellen zijn voorzien van Brembo en kunnen dus M8 schroefdraad hebben, check dit voordat je bestelt

Triumph:

Bij Triumph lijkt enige variatie te zijn. De meeste Triumph modellen hebben M10 x 1.25 rechtsdraaiend en M10 x 1.25 linksdraaiend, 1x rechtsdraaiend MRA11 en 1x linksdraaiend MRA12. Er lijken echter ook modellen te zijn met M8 links- en rechtsdraaiend, controleer dit voordat je bestelt.

Yamaha:

Bij Yamaha zitten er wat verschillen. Traditioneel is Yamaha 1x M10 linksdraaiend en 1x M10 rechtsdraaiend, maar we komen wel eens verschillen tegen. Als standaard houden we aan 1x rechtsdraaiend MRA11 en 1x linksdraaiend MRA12, maar controleer tevoren of dit ook op jouw model klopt.

Spiegelvervanger bout M10x1.25 rechtsdraaiend Honda V3R (2026+)

โ‚ฌ12,50 EUR